תוצאות אימון בשיטת EMS (מתוך וואלה)

רוצה להיכנס לכושר ואין לך זמן? הגב כואב וחדר כושר לא בא בחשבון? הגעת למקום הנכון!
רק 20 דקות, פעם בשבוע של אימון אישי בשיטת EMS ותתחילו להשיג תוצאות בזמן קצר ובאפקטיביות גבוה!

בניית שריר, מסה, חיזוק, מיצוק והצרת היקפים, שריפת שומן, הפחתה משמעותית בכאבי גב וחיזוק שרירי רצפת אגן במקרים של בריחת שתן.

שיטת EMS מבוססת על טכנולוגיה של נאס”א שנועדה להפעיל את שרירי האסטרונאוטים בזמן שהותם בחלל. השריר מגורה ע”י פולס בתדר חשמלי נמוך. הפולס מפעיל את מרבית שרירי הגוף בו זמנית, ובעזרת סדרת תרגילים פשוטים השריר מופעל ומתחזק במהלך האימון שמותאם אישית לכל אחד ואחת.

לוגו EMS CLUB (אתר רשמי)

טכנולוגיה המתקדמת מאפשרת במהלך אימון של 20 דקות להפעיל 90% משרירי השלד ולצאת בתחושת אופוריה שמאפיינת פעילות ספורטיבית. השיטה פופולרית מאוד באירופה ובארה”ב וגם ספורטאים מקצועיים מובילים נעזרים ב-EMS כדי לחזק ולשפר ביצועים. רשת EMS Club היא הרשת המובילה בארץ בתחום זה ופעילה למעלה מ-7 שנים בכל רחבי הארץ. להיכנס לאימון, לצאת אחרי 20 דקות ולהתחיל להרגיש את השינוי באופן מיידי!

כאבי מפרקים – כיצד ניתן לטפל בהם?

אחת הבעיות המשמעותיות ביותר בטיפול במחלות וכאבי פרקים נובעת מהעובדה שמדובר במחלה כרונית, שלרוב מופיעה עקב שחיקה של הזמן. יחד עם זאת, עם הופעת הכאבים לראשונה, חשוב מאוד לבדוק את הנושא על מנת להבין את המקור הראשוני של הבעיה, ומכאן להתאים את הטיפול. כאמור, מדובר בעיקר בטיפולים תומכים ומניעתיים ולכן, חשוב מאוד להתחיל כמה שיותר מוקדם וגם לשמור על העקביות במהלך הטיפול וכן להישמע להוראות הרופאים.

סוגי הטיפולים הנפוצים בכאבי מפרקים

הסיבה העיקרית לכאבי פרקים זה דלקות או מחלות ניווניות של המפרקים, כאשר השם הכולל לכל התחום הוא ארתרופתיה. למרות שהשחיקה מתרחשת עם הזמן אצל כולם, לגנטיקה יש תפקיד חשוב מאוד ואף מכריע על תדירות הכאבים, עוצמתם ומידת חומרתם. הטיפולים הקיימים לכאבי פרקים הם שונים ומגוונים, החל מפיזיותרפיה או תרגילים לחיזוק השרירים המקומיים (על מנת שיחזיקו את הסחוס היטב למרות שהחומר הג’לי המפריד בין שכבות הסחוס התמוסס), נטילת וויטמינים לחיזוק המערכות ועד לניתוחים להחלפת מפרק, מה שמאפשר להעניק איכות חיים גבוהה  ביותר לאורך זמן.

כיצד בוחרים את סוג הטיפול?

בחירה בסוג הטיפול תלויה מאוד גם במפרק הספציפי. האזורים הכואבים ביותר הם לרוב הברך ואזור המפרק. ההתאמה של הטיפול נעשית על בסיס שיתוף פעולה בין רופא המשפחה, מומחה לראומטולוגיה, פיזיותרפיסט ומומחה לכאב. ניתן לשלב בין רפואה אלטרנטיבית לקונבנציונלית על מנת להעניק שיפור או למנוע את החמרת הכאבים – מה שמאפשר מצדו תפקוד יומיומי מרבי, פעילות ארוכה יותר בשוק העבודה ועוד.

מרכיבי הטיפול הבסיסיים

על מנת לשפר או למנוע התפתחויות ניווניות של הפרקים, יש לשלב בין תרופות, תרגילים, מעקב אחר תזונה ומשקל, פיזיותרפיה ממוקדת ואימונים מקצועיים מותאמים – כל אלה הם כלל המרכיבים המאפשרים לשמור על מפרקים בריאים, להבריא מפרקים שסובלים מדלקות וכו’.

אימון ems של רשת אי אם אס קלאב עשוי לסייע אף הוא לטיפול בכאבי מפרקים. אנו מזמינים אתכם להתנסות באימון זה, באחד מסניפי הרשת הפרוסים ברחבי הארץ.

לתיאום אימון היכרות לחצו כאן

לאנשים שאימון גופני מסוכן עבורם – EMS היא השיטה!

כל האנשים סובלים בשלב זה או אחר בחייהם מכאבי גב, בעיקר באזור הגב התחתון ויש כאלו שאימון גופני מסוכן עבורם, לכן יש את שיטת EMS . כאבי גב הם אחד התסמינים המוכרים לבעיית פריצת דיסק. בעיה זו נגרמת כתוצאה מקרע בסיבי הטבעת לאורך עמוד השדרה ושפיכת החומר הנוזלי החוצה. הכאבים נגרמים כתוצאה מלחץ על שורשי העצבים אשר יוצאים מחוט השדרה. בחוט השדרה עוברים עצבים רבים דרך החוליות ומקשרים בין המוח לבין איברים שונים בגוף.

כדאי לדעת כי בעת פריצת דיסק כל סיבי הטבעת נקרעים וחומר הג’לטין נשפך החוצה, בעוד שבתופעת בלט דיסק רק חלק מסיבי הטבעת הקשיחה נקרעים, והחלק הפנימי הקרוע לוחץ על שורשי העצב ויוצר דלקת.

טיפול בכאבי גב ופריצת דיסק

מהם התסמינים של פריצת דיסק?

כאמור, בפריצת דיסק נגרם לרוב לחץ על שורשי העצבים היוצאים מעמוד השדרה, לכן עשויים לסבול מכאבים עזים באזור של מיקום הפריצה. אימון גופני רגיל הינו מסוכן. רוב המקרים של פריצת דיסק מתרחשים בגיל צעיר יחסית, בטווח שבין גיל 20 לגיל 40. לרוב סובלים מפריצת דיסק מותני שגורמת לכאבים עזים באזור הגב התחתון. במקרים מסוימים הכאב מקרין לרגל אחת או לשתי הרגליים, הכאב עשוי להתעצם ולהתגבר בזמן תנועה, שיעול, צחוק ועשיית צרכים. לעתים סובלים גם מתחושת נימול ומחולשה ברגל אחת או בשתיהן.

במקרים של פריצת דיסק צווארי עשויים לסבול מכאבים באזור השכמות ובתי השחי, ולעתים הכאב מקרין גם לזרוע, לאצבעות ולכתף.

טיפול בפריצת דיסק

ישנם מספר סוגי טיפול עיקריים בבעיית פריצת דיסק: מתן תרופות נוגדות דלקת כמו נקסין, וולטרן ואטופן ותרופות לשיכוך כאבים. במקרים שבהם הטיפול התרופתי או טיפול אחר אינו עוזר, נהוג להמליץ על ניתוח כדי לשחרר את הלחץ מהעצב. אפשרות נוספת היא לבצע צריבת דיסקוס, השתלת דיסק מלאכותי או טיפול בגלי הלם. עם זאת, ברוב המקרים הכאב חולף מעצמו ודי בטיפול שמרני ולא פולשני.

על פי המחקרים, לשיטת האימון EMS יש יעילות מיוחדת בטיפול בכאבי גב ,כולל פריצות דיסק. אנו מזמינים אתכם להתנסות בשיטת אימון זאת באחד הסניפים של רשת אי אם אס קלאב הפזורים ברחבי הארץ.

 

אימון ems חוות דעת מתוך נענע 10: אי אם אס קלאב מובילה גם בבטיחות

אז מה הופך את אי אם אס קלאב לרשת כל כך בטיחותית (אימון ems חוות דעת)? 

ברשת EMS קלאב הבינו כי ״הבטיחות קודמת לכל״ ולכן פועלים באמצעות מספר עקרונות אשר מטרתם לשמור על בטיחות המתאמן ובכך לספק לו גם אימון אפקטיבי וגם אימון בטוח. אימון זה בטוח עבור כל המאמנים ללא קשר לגילם, כפי שמתארת עופר מאור, ראש צוות מאמני הכושר ברשת: “באימון EMS, אין שום העמסה על הברכיים, הרגליים או הגב, וכאשר המאמן מבצע במיוחד תרגילים המתאימים למתאמן, מדובר באימון בטוח עם אפס סיכון לפציעות!”

לקריאת הכתבה בנענע 10, לחצו כאן

כתבה - נענע 10

רונן פפו, מתאמן ברשת אי אם אס קלאב, מספר על תהליך השיקום

אחת התכונות החשובות שיש לאימון EMS ברשת EMS קלאב, מלבד יכולות החיזוק והחיטוב שלו, היא היכולת לסייע בשיקום לאחר תאונה או פציעה. אחת מאבני הדרך של שיטת האימון, עוד לפני שנכנסה למכוני הכושר, הייתה שיקום בתחום רפואת הספורט ופיזיותרפיה, ולא ניתן להכחיש את התוצאות המדהימות שמגיעות בעקבות בחירה בשיטה.

רשת של סיפורי הצלחה

אחד מסיפורי ההצלחה המרשימים אצלנו ברשת אי אם אס קלאב הוא סיפורו של המתאמן רונן פפו, שנפצע בידו הימנית לאחר התקלות עם מחבלים. כשנפצע, הוגדר פפו למעשה כקטוע יד, וידע שאם הוא רוצה להחזיר לעצמו ניידות ותפקוד, עליו לנסות לשקם את השריר בכל צורה, אך הייאוש לא אחר לבוא. “לא מצאתי פתרון הולם” הוא מספר בעדותו “לא יכולתי להרים את המשקל הנחוץ כדי לפתח את השריר בצורה הנכונה”. רונן נכנס למעין מלכוד בו הוא לא מצליח להיות חזק מספיק כדי להרים משקל, אך אם לא ירים משקל – לעולם לא יצליח להיות חזק מספיק!

השינוי התרחש כאשר הכיר רונן את רשת EMS club, ואת שיטת האימון שמגנה קודם כל על המתאמן ועל השרירים שלו. השיטה למעשה גורמת לשריר להתכווץ בצורה חשמלית, ולא ידנית, כמו באימונים אחרים, לכן אין צורך להעמיס עליו משקל רב (ולהסתכן בלהזיק לו עוד יותר) כדי לגרום לו לפעול.

ואיך רונן מסכם את החוויה?

“כבר בחודש הראשון הרגשתי את השריר מתחזק!” מספר רונן, מאושר מהתגלית “20 דקות אימון, פעם אחת בשבוע בלבד, שווה ערך לשעות ארוכות בחדר כושר. אימון EMS  נתן פתרון אולטימטיבי עבורי כבעל מוגבלות, לפתח את השריר בצורה ישירה, בלי הצורך להרים משקולת כדי לתת עומס על השריר!”.